Blog

Arrow
Image

Jak wprowadzić polską firmę na rynek niemiecki?

Ekspansja na rynki zagraniczne to najlepszy sposób na rozwój marki. Nasza firma specjalizuje się we wprowadzaniu polskich firm na rynek niemiecki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które owocuje działaniami przynoszącymi długofalowe efekty. W tym artykule zdradzamy, jak wygląda współpraca z nami i pokazujemy, jak wprowadzić polską markę na niemiecki rynek!

CZYTAJ WIĘCEJ »
Image

Jak rozpocząć sprzedaż na Amazon?

Amazon to największa na świecie platforma sprzedażowa, założona w 1994 roku przez Jeffa Bezosa. Swoje produkty sprzedają producenci i resellerzy, a towary docierają w wiele zakątków do świata. Zastanawiasz się, czy rozwijać swój biznes na platformie? Przygotowaliśmy praktyczny poradnik i podpowiadamy, jak rozpocząć sprzedaż na Amazon!

CZYTAJ WIĘCEJ »
Image

Wprowadzanie firmy na rynek niemiecki – najważniejsze informacje

Kiedy zechcesz podbić rynek niemiecki, warto zdać się na pomoc firmy, która ma w tym doświadczenie. Pierwsze kroki mogą wydawać się trudne, ponieważ trzeba dopełnić licznych formalności. Istotne jest też wypracowanie kontaktów, zbudowanie solidnej pozycji marki i wyznaczenie strategii działania. Wyjaśniamy więc, jak możemy pomóc w tych wszelkich działaniach.

CZYTAJ WIĘCEJ »