O nas

Eksperci z zakresu consultingu i doświadczeni specjaliści w zakresie wprowadzania firm na rynek niemiecki.
Arrow
Romg

Kim jesteśmy?

VONOTUS GmbH & Co KG to firma consultingowa, zajmująca się wprowadzaniem firm na rynek niemiecki, budowaniem relacji pomiędzy podmiotami i pozyskiwaniem finansowania na rozwój biznesu.

Tworzymy społeczność opartą na wspólnych celach, wartościach i pasjach, co pomogło nam stać się twórcą największej, polskiej grupy consultingowej. W ciągu 7 lat zbudowaliśmy silną pozycję i staliśmy się niekwestionowanym liderem.

Nasze doświadczenie i precyzja działania pozwalają utrzymywać stabilną pozycję na rynku, a dodatkowe doszkalanie się i podnoszenie kompetencji sprawia, że osiągamy najwyższy poziom usług na terenie całej Europy w zakresie consultingu.

czym się zajmujemy arrow
Team photo

Od lat wspieramy też edukację i rozwój osobisty przyszłych pokoleń, dzieląc się z młodymi inwestorami naszą wiedzą oraz sukcesami.

Nasz zespół

Team photo
Seweryn D. Slaski
founder | ceo
Team photo
Michał Mincberg
director
Team photo
Karol Maśluk
manager
 Icon

Nasza strategia

Strategia naszej firmy opiera się o wieloletnie doświadczenie zespołu, który wciąż dąży do poszerzania swoich kompetencji i horyzontów wiedzy. Nasze umiejętności przekuwamy w opłacalne i pewne zyski naszych zleceniodawców, tym samym znacząco wyprzedzając konkurencję i w sposób konsekwentny poszerzając zasięg działalności.

Skontaktuj się z nami
W VONOTUS wierzymy, że fundamentem dobrze działającej firmy są ludzie.

Jesteśmy zespołem specjalistów, który wciąż osiąga nowe cele i zbiera cenne doświadczenia, by wprowadzanie firm na rynek niemiecki, jak i podtrzymywanie relacji z interesariuszami, było owocne dla Partnerów, którzy nam zaufali.

Wyznaczamy kierunki rozwoju przedsiębiorstw, pomagamy w pozyskiwaniu finansowania, nawiązujemy cenne kontakty, prowadzimy doradztwo strategiczne w Niemczechoraz budujemy zespoły kompetentnych specjalistów za granicą. Kreowane przez nas rozwiązania dost osowane są do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, a wartość realizowanych przez firmy projektów i konsorcjów na rynku niemieckim jest długoterminowa oraz precyzyjnie zaplanowana.

Rozwijamy się, by nasz sukces zaowocował sukcesem firm, które nam zaufały!

Skontaktuj się z nami