Obsługa firm i księgowość

Skutecznie wprowadzamy firmy na rynek Niemiecki
Obsługa firm i księgowość na rynku niemieckim

Nasz zespół to specjaliści w swoim fachu, którzy wiedzą, jak kompleksowo obsługiwać Klienta. To, co cenimy najbardziej to dbałość o najdrobniejsze szczegóły, znajomość prawa i aktualnych norm rachunkowości. Wieloletnie doświadczenie i nieustanne podnoszenie kompetencji sprawiają, że osiągamy najwyższy poziom usług w naszej branży. Wierzymy, że satysfakcja Klienta jest jedyną miarą naszego sukcesu.

Nasi Klienci

Zależy im na tym, aby wszystkie rozliczenia i formalności polsko-niemieckie były wykonywane w jednym miejscu. Wymagają przede wszystkim profesjonalizmu w każdym aspekcie i poszukują zaufanej firmy do długofalowej współpracy.

Wspólna komunikacja

Z szacunku do czasu naszych Klientów, komunikujemy się głównie internetowo. To pozwala na stały i bezproblemowy kontakt z podopiecznymi, a także na sprawne zarządzanie bieżącymi ustaleniami. Spotkania online, rozmowy telefoniczne i potwierdzenia mailowe. To wszystko! Szybko, klarownie, skutecznie.

Wspólna przyszłość
Ze względu na stale rozwijającą się markę Vonotus, jesteśmy dla naszych Klientów wszechstronnym wsparciem w zakresie zakładania firm, Public Affairs, marketingu PR-u, pozyskiwania pracowników na rynku polskim i niemieckim.