Pozyskiwanie pracowników

Skutecznie wprowadzamy na rynek niemiecki i albański.
Pozyskiwanie pracowników Niemcy i Albania

Ekspansja na rynki zagraniczne często wiąże się z potrzebą poszerzenia zasobów kadrowych. Za sprawą naszych kontaktów a renomowanymi pośrednikami pracy, realizujemy skuteczne pozyskiwanie pracowników w Niemczech i Albanii na stanowiska każdego szczebla. Mogą to być zarówno pracownicy tymczasowi, kiedy wzmożone są potrzeby przedsiębiorstwa (np. firmy transportowe czy magazyny w okresie świąt), jak i pracownicy na stałe, którzy długotrwale zasilą szeregi firmy. Organizujemy zarówno ekipy pracowników niezbędnych do wykonywania pracy za granicą, którym zapewniamy dopełnienie wszelkich warunków formalno – bytowych związanych z relokacją, jak również zajmujemy się pozyskiwaniem niemieckich i albańskich pracowników.

Rekrutacja pracowników w Niemczech i Albanii
Głównym motywem ekspansji polskich firm do Niemiec i Albanii jest uzyskanie dostępu do nowych rynków i Klientów, a do tego zwykle konieczne jest zatrudnienie nowych specjalistów różnego szczebla. Zależnie od potrzeb przedsiębiorstwa, przeprowadzimy rekrutację pracowników w Niemczech i Albanii, by pozyskać najlepiej wykwalifikowaną kadrę. Wierzymy bowiem, że na sukces firmy składają się przede wszystkim ludzie i właśnie nad tym aspektem rozwoju biznesu należy w szczególności się pochylić. Znając prawne regulacje i współpracując z renomowanymi agencjami zatrudnienia, pozyskiwanie pracowników z Niemiec i Albanii nie stanowi dla nas problemu. Klient zaoszczędzi sporo czasu i środków na prowadzenie procesów rekrutacyjnych, a my znajdziemy dla niego zależnie od potrzeb – wykwalifikowanych ekspertów lub też pracowników fizycznych. Oczywiście przedsiębiorca, zarząd lub dział HR mogą uczestniczyć bezpośrednio w rekrutacji pracowników w Niemczech i Albanii, by osobiście znaleźć osoby, z którymi pragną rozwijać firmę. Zwykle taka sytuacja ma miejsce, kiedy chodzi o pozyskiwanie specjalistów do firmy na stanowiska kierownicze.
Pozyskiwanie specjalistów do firmy Niemcy i Albania

Naszym Klientom oferujemy cały wachlarz usług z zakresu szerokorozumianego doradztwa personalnego oraz transgranicznego delegowania pracowników. Jedną z naszych usług jest również pozyskiwanie specjalistów do firmy Niemcy i Albania – zarówno oddelegowanych z Polski, jak i pracowników mieszkających w Niemczech i Albanii.

Wyróżnia nas innowacyjność oraz indywidualne i nieschematyczne podejście do stawianych przed nami wyzwań. Chętnie wykorzystujemy nasze doświadczenie oraz wypracowane sieci kontaktów, co pozwala nam dotrzeć do najlepszych ekspertów w danej dziedzinie.

Bez względu na to, czy Klient szuka kierownika działu produkcji, specjalistę HR, menagera projektu, fotografa czy dyrektora sprzedaży – z całą pewnością znajdziemy odpowiednie osoby, które doskonale sprawdzą się w powierzonych im obowiązkach. W relacjach z Klientami stawiamy na uczciwe partnerstwo i zaangażowanie, dlatego przykładamy ogromną wagę do tego, by uwagę do tego, by pozyskiwanie pracowników Niemcy i Albania przebiegło na najwyższym poziomie i było satysfakcjonujące dla każdej ze stron.