Zakładanie firm

Skutecznie wprowadzamy firmy na rynek Niemiecki

Zakładanie firmy w Niemczech

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie rejestracji i obsługi firm w Niemczech. Pomagamy w zakładaniu działalności, a dzięki temu, że znamy wszystkie aktualne przepisy i formalności z tym związane, powierzone nam działania przebiegają niezwykle sprawnie i szybko. Zakładanie firmy w Niemczech to nasza specjalizacja, podobnie jak wprowadzanie polskich przedsiębiorstw na rynek niemiecki. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę o aktualne przepisy prawa, a także uczestniczymy w szkoleniach, które podnoszą nasze kwalifikacje i pozwalają jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Mamy doświadczenie we współpracy z niemieckim urzędem skarbowym i znamy wszelkie procedury, które ułatwiają legalne i bezpieczne prowadzenie biznesu za zachodnią granicą. 

Rejestracja i obsługa firm w Niemczech

Firma VONOTUS oferuje kompleksowe usługi w zakresie udzielania wsparcia przedsiębiorcom planującym rejestrację firmy w Niemczech, jak i w pełni profesjonalną obsługę firmom już działającym na terenie tego kraju. Dzielimy się naszą wiedzą z zakresu prawa niemieckiego, a także na bieżąco śledzimy następujące zmiany i przepisy prawa.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, która zdobywała swoją wiedzę i doświadczenie współpracując z urzędami, organami administracyjnymi oraz kancelariami na terenie Niemiec. Zdajemy sobie sprawę, że najczęstszymi problemami Polaków znajdujących się za granicą są trudności z załatwieniem formalności urzędowych, dlatego specjalizujemy się w tematach, związanych z funkcjonowaniem biznesu za granicą i dokładamy wszelkich starań, by pomóc naszym Klientom w rejestracji i obsłudze firm w Niemczech. W ramach consultingu udzielamy także szeroko rozumianych fachowych porad w kwestiach dotyczących prowadzenia sprzedaży internetowej w tym kraju, pozyskiwania finansowania dla biznesu czy rozwiązywaniu problemów urzędowych wynikających z nieznajomości języka niemieckiego.

Zakładanie firm

Otwarcie biznesu w Polsce bywa skomplikowane i czasochłonne. Kiedy planujemy zagraniczną ekspansję, pojawia się jeszcze więcej wątpliwości. Zakładanie firmy w Niemczech może jednak upłynąć bezproblemowo. Eksperci z firmy VONOTUS przygotują odpowiedni grunt, by biznes mógł prężnie się rozwijać. Pomagamy na każdym etapie – od pomysłu, przez notariuszy, urzędy finansowe, aż po bieżące prowadzenie firmy. Zbudowanie silnej marki na zagranicznym rynku i osiągnięcie pożądanej stabilizacji finansowej wymaga wiedzy, umiejętności oraz sieci kontaktów. Lata naszych doświadczeń sprawiły, że doskonale wiemy, jak wprowadzić firmę na rynek niemiecki oraz reprezentować interesy przedsiębiorców wśród zagranicznych interesariuszy. Bez względu na branżę, skalę i doświadczenie biznesowe, z całą pewnością pomożemy także Twojej firmie!